Upravit stránku

O společnosti

Společnost Star Pardubice s.r.o.byla založena v roce 1998.
Od počátku své existence je zaměřena na obor stavebnictví a pro své klienty nabízí ucelenou škálu služeb. Počínaje projektovou přípravou staveb, inženýrskou činností, technickým dozorem investora a v neposlední řadě i samotnou dodávkou staveb tzv. na klíč.
V rámci projektové přípravy stavby pro své klienty zajišťujeme na základě udělené plné moci investorem i projednání projektu s dotčenými orgány státní správy. Součástí nabídky inženýrské činnosti je i výkon technického dozoru investora ve stavebnictví – kde v rámci této činnosti hájíme zájmy investora, aby zhotovitel stavby předal investorovi stavbu podle schválené projektové dokumentace, ve sjednané kvalitě a ceně a zároveň s patřičnými doklady pro zdárný průběh kolaudačního řízení.
Další nedílnou součástí nabídky našich služeb je vlastní dodávka staveb ať už pokračováním naší projektové přípravy stavby nebo jako samostatný celek na základě předložené schválené projektové dokumentace. Součástí dodávky stavby můžeme klientovi nabídnout návrh a dodávku interiéru, případně i zahradních úprav.
V minulosti i v současnosti se nám nejvíce osvědčila nabídka zákazníkům forma generální dodávka stavby, kde pro investora dodáváme celou stavbu od studie přes projekt včetně projednání a i samotnou dodávku stavby a její kolaudaci. Investor má po celý průběh stavby pouze jednoho smluvního partnera a jeden subjekt mu i za celou stavbu ručí. Na takto dodanou stavbu většinou navazuje i návrh a dodávka interiéru a exteriéru (zahradní a parkové úpravy). Pro dokreslení představy o naší firmě předkládáme i přehled námi realizovaných zakázek v minulosti a přehled připravovaných zakázek. 
Doufáme, že toto naše krátké představení bude dostačující pro Váš zájem o spolupráci a jsme ochotni kdykoliv zodpovědět veškeré Vaše doplňující dotazy týkající se činnosti naší společnosti.
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti